lider branży

Ocena 0 na 5

Wyślij wiadomość

Opis działalności

Firma Elektra funkcjonuje na rynku od wielu, wielu lat. Już w maju 1982 r. Władysław Ksybek prowadził Zakład Instalatorstwa Elektrycznego. Od stycznia 1994 r. powstała firma rodzinna o nazwie Elektra Spółka Jawna i rozszerzyła swą działalność o sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych. Po śmierci rodziców-Ewy i Władysława Ksybek działalność firmy kontynuuje córka-Katarzyna Ksybek.

Na fundamentach firmy założonej przez Władysława Ksybek obecnie w Mławie i w Żurominie funkcjonuje prężnie działające przedsiębiorstwo zarządzane przez Katarzynę Ksybek o nazwie PUH ELEKTRA Katarzyna Ksybek Spółka komandytowa. Od 13.03.2015r. nazwa naszej firmy uległa zmianie.

Obecnie brzmi "P.U.H ELEKTRA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Profilem działalności jest hurtowa i detaliczna sprzedaż artykułów elektrycznych, a także usługi elektryczne.

Wystaw opinię firmie ELEKTRA Mława – Hurtownia sprzętu elektrycznego